ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Bal Wszystkich Świętych.

Ideą balu była wspólna, radosna zabawa promująca wartości, którymi w życiu kierowali się święci oraz przekonanie, że każdy może być święty. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców w przygotowanie odpowiednich strojów, na balu było obecnych wielu świętych m.in.: św. Teresa, św. Piotr, św. Franciszek, św. Justyna, św. Agata, św. Sylwia, św. Katarzyna, św. Jan Paweł II, św. Jerzy, św. Józef, Maryja i wielu innych świętych oraz wielkie zastępy aniołów.

Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły w parach, kołach i korowodach. Pląsały radośnie i z zaangażowaniem brały udział w konkursach. Odwiedziła nas także TVP Białystok.