ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Wrzesień u Misiów.

Wrzesień upłynął Misiom na integracji, poznawaniu zabaw naszych rodziców, wspólnych spacerom np. w okolice torów, gdzie zobaczyć można pociągi, na poznawaniu tego jak działa latawiec i tworzeniu swoich latawców. Misie na zajęciach zrobiły grające, kolorowe instrumenty, których wykonanie dostarczyło im wiele radości. Na koniec dnia robiły koledze i koleżance masażyk balonikami. Poznały także właściwości bursztynu, tworzyły swoje bursztyny oraz żegnały odchodzące lato na różne sposoby – plotły pajęczą sieć Babiego lata, malowały letnie kolory, farbami, pływały jak żabki. Na pożegnanie lata przedszkolaki zrobiły wspólny piknik w sali, poprzedzony pokazem letniej mody.