ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Uroczyste zakończenie roku.

W piątkowe popołudnie 24.06.2022r. o godz. 15:30 odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Na początku wystąpiły dwie najmłodsze grupy: Kotki i Misie, które piosenkami i wierszykami przywitały wakacje. O 16:30 wystąpiły dwie najstarsze grupy: Zajączki i Sówki. Wszystkie dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały z rąk pani Dyrektor nagrody książkowe oraz dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.        

Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! 🙂