ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Świętujemy Dzień Wdzięczności Rodzicom

W tym roku szkolnym postanowiliśmy zaskoczyć Rodziców. Nie mogliśmy zorganizować Dnia Wdzięczności Rodzicom w szkole, więc Dzień Wdzięczności zawitał w domach naszych uczniów.  Oprócz własnoręcznie zrobionych prezentów, zostały nagrane piękne występy uczniów klas I-III.

Odbyło się wiele prób. Dzieci bardzo się starały, bo zależało im, aby sprawić przyjemność swoim Rodzicom.

Klasa I przygotowała przedstawienie na wesoło. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Klasa II przesłała Rodzicom wierszowane życzenia prosto z serca, zaśpiewała piosenkę, a jedna z uczennic pięknie zagrała na oboju.

Klasa III, jak na najstarszą klasę przystało, przygotowała cały Koncert życzeń. Uczniowie przedstawiali scenki biblijne, pantomimę, śpiewali po polsku i angielsku, grali na ukulele, fletach i pianinie. Nie zabrakło również układu tanecznego do piosenki „Jerusalema”.

Wszystkim Rodzicom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego!