ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Pasowanie na Przedszkolaka

W naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci z grupy Chmurki, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć przygotowane przez przedszkolaków wierszyki i piosenki, które stanowiły część artystyczną wydarzenia. Zaprezentowane przez dzieci umiejętności dały dowód na to, jak dużo już potrafią. Nasi mali artyści zasłużyli na gromkie brawa i szczere gratulacje! Był to wesoły i pełen wrażeń dzień. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień!