„Pasowanie na przedszkolaka w Kotkach”.

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci z grupy “Kotki”, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Pani Dyrektor za pomocą „kredki” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Życzymy Wam kochane dzieci samych sukcesów i Bożego błogosławieństwa.