ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Karnawał w pełni!

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 8 lutego podczas balu karnawałowego. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, kowbojów, policjantów, Spidermana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali gimnastycznej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w konkursach. Następny bal w przyszłym roku!