ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Dzień Wdzięczności Rodzicom i Festyn Rodzinny

5 czerwca w Zespole Szkół Katolickich na ulicy Transportowej obchodziliśmy Festyn Rodzinny połączony z Dniem Wdzięczności Rodzicom. W programie festynu znalazł się: dmuchany plac zabaw, euro bungee, wata cukrowa, malowanie twarzy, alpaki, duże banki mydlane, turniej tenisa stołowego, zawody, zwierzątka z baloników, grill i loteria. Natomiast z okazji Dnia Wdzięczności Rodzicom odbyły się występy naszych przedszkolaków i wręczenie samodzielnie przez dzieci przygotowanych upominków. Wszystkich dużych i małych, rodziny, młodzież czy seniorów staraliśmy się mile zaskoczyć dobrą zabawą i relaksem.