ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Dzień Babci i Dziadka

„Droga Babciu, Drogi Dziadku, wszyscy bardzo Was kochamy, i dlatego właśnie dzisiaj, w Wasze święto Wam śpiewamy…” Te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 15 stycznia 2020 r. w naszym Przedszkolu. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki  z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.