ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Szkoła Podstawowa

Home

Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszej Szkoły?

Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszej Szkoły?

  • Jeżeli oczekujesz wyłącznie najwyższego poziomu nauczania w mieście, to NIE jest ta szkoła. Zależy nam w równym stopniu na przekazaniu wiedzy i umiejętności naszym wychowankom, jak i wychowaniu ich w duchu wartości chrześcijańskich.Z drugiej strony możemy Cię zapewnić, że absolwenci naszej Szkoły od wielu lat osiągają jedne z najlepszych wyników w sprawdzianie końcowym klas VI w naszym mieście i województwie.
  • Czy chcesz aby Szkoła, którą wybierzesz swojemu dziecku wychowywała je zgodnie z chrześcijańskimi wartościami, to jest to TA szkoła, której szukasz.Uważamy, że dobrobyt społeczeństwa i ład społeczny mogą być zbudowane jedynie na chrześcijańskich wartościach, zaś bycie zaradnym życiowo nie musi się wiązać z krętactwem i oszustwem.
  • Czy zależy ci na tym żeby Twoje dziecko mogło się wszechstronnie rozwijać, zarówno w sferze duchowej, psychicznej, fizycznej, jak i społecznej to z całą pewnością TA szkoła może mu w tym znacząco pomóc.Wierzymy, że ludzie zdrowi, zintegrowani wewnętrznie są w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom współczesnego świata. Są w stanie się uczyć i stawać się liderami społecznymi.
  • Jeżeli szukasz szkoły, która da możliwość realizacji zainteresowań Twojemu dziecku, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wiele z nich może zrealizować w naszej Szkole.
  • Jeżeli sądzisz że szkoła prywatna jest droga, to przekonaj się sam, jest tańsza niż myślisz!
  • Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko jest darem od Boga Najwyższego, a Tobie jako Rodzicowi (nie państwu, nie urzędnikom) została powierzona troska i odpowiedzialność o jego dobro i rozwój, to my jako Szkoła w tej misji chętnie Ciebie wesprzemy.