ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Czyściochowe Przedszkole

Czyściochowe Przedszkole to program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce,
organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior.

Wizja i cel programu:

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu. Czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole ma na celu pomagać nauczycielom w edukacji i motywowaniu przedszkolaków do codziennego dbania o higienę.

Czyściochowe Przedszkole oferuje:

gotowe scenariusze zajęć przygotowane zgodnie z podstawą programową,

zabawy i eksperymenty dla najmłodszych,

pomoce angażujące rodziców,

atrakcyjny pakiet startowy z planszami edukacyjnymi, dzienniczkami i naklejkami dla dzieci.