ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Bal karnawałowy

Ach, co to były za bale!!! w tym roku nie jeden, a aż trzy bale odbyły się w naszej szkole! Klasy pierwsze, druga i trzecia świętowały w Tłusty Czwartek. Oczywiście nie mogło obyć się bez słodkiego poczęstunku. Tu swój wkład miała Dyrekcja oraz rodzice, którzy umilili słodkościami zabawę. Dzieci bawiły się w rytm muzyki oraz brały udział w przeróżnych konkursach. Najbardziej podobał się tradycyjny taniec z balonami, taniec z zabieraniem krzesełek oraz mniej tradycyjne zbijanie balona przez siadanie na nim 😉 Wszyscy pięknie się przebrali. Nie zabrakło księżniczek, super bohaterów, zwierzątek… Uczniowie klas 1-3 długo będą wspominać ten wyjątkowy dzień!!!