Warsztaty dla kobiet – MOC I PIĘKNO KOBIECOŚCI

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty dla kobiet – MOC I PIĘKNO KOBIECOŚCI , które rozpoczną się 24 października 2020 r. o godz. 15.00.
Zachęcam serdecznie do udziału w spotkaniu.
Więcej informacji i rejestracja na stronie Białostockiej Akademii Rodziny http://rodzina.bialystok.pl/aktualnosci/906/warsztaty-dla-kobiet-moc-i-piekno-kobiecosci/

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia,

Ewa Laskowska
pedagog szkolny

„Musicie być mocni miłością” – św. Jan Paweł II

Drodzy Rodzice!

Sytuacja, w której znaleźliśmy się obecnie jest trudna i wymagająca. Mam nadzieję, że Państwo i „nasze” Dzieci czujecie się dobrze i udaje się Wam podejmować wysiłek walki z wirusem oraz wymagania zdalnej nauki.

Pragnę poinformować Państwa o mojej gotowości do współpracy i pomocy pedagogicznej, /w obecnym wymiarze zdalnej/ i zaprosić do kontaktu ze mną w ważnych dla Państwa i uczniów sprawach związanych z funkcjonowaniem uczniów w realiach zdalnej edukacji oraz innych ważnych sprawach uczniów.

Dla potrzeb Państwa i Uczniów założyłam maila ewalas1973@gmail.com, za pośrednictwem którego służę Wam pomocą. Można się ze mną kontaktować również przez dziennik elektroniczny.

Uczniom będę przekazywała materiały do pracy i refleksji.

Dla Państwa podaję poniżej kilka, mam nadzieję przydatnych linków.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia,
pozdrawiam serdecznie
Ewa Laskowska
pedagog szkolny

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.