Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszego Przedszkola?

Home Przedszkole

Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszego Przedszkola?

• Rodzinna atmosfera
    Wierzymy, że Przedszkole jest naturalnym przedłużeniem rodziny. Jest oparte na tzw. systemie rodzinkowym, w którym młodsze dzieci uczą się od starszych, zaś starsze uczą się troski o innych.
  • Wykwalifikowana, kochająca dzieci kadra pedagogiczna
    W Przedszkolu zatrudnione są osoby nie tylko wykwalifikowane, ale co ważniejsze kochające dzieci, nawet jeżeli są one trudne.
  • Tradycyjne wartości
    Możecie być pewni, że Wasze dzieci będą wychowane w duchu – drogich sercu św. Jana Pawła II – wartości chrześcijańskich. Jesteśmy otwarci nowe rzeczy w naukach pedagogicznych i psychologii, ale też wierzymy, że nie wszystko to co jest nowe w trendach światowych i europejskich jest dobre dla dzieci.
  • Znakomite warunki lokalowe i lokalizacyjne
    W roku 2014 ukończyliśmy gruntowny remont budynku przy ul. Sitarskiej 25. Obiekt posiada bezpłatny parking, zaś po modernizacji ul. Sitarskiej dojazd do niego stanie się łatwy z każdego kierunku.