ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHim. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

ul. Transportowa 2, 15–399 Białystok | tel: 85 67 47 677

ul. Sitarska 25, 15-850 Białystok | tel: 572 411 741 / 85 65 23 183

Festyn charytatywny 24.04.2022r

Kochani!

Do naszego przedszkola chodzi wesoła, ciekawa świata dziewczynka. Lubi bawić się lalkami, pięknie rysuje, uwielbia przytulanki. Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie fakt, że Julia urodziła się z zespołem wad genetycznych a jedną z nich jest brak uszek. Pojawiła się nadzieja – operacja w USA, która pozwoli Julci w pełni usłyszeć otaczający świat. Jest jednak, jak zawsze przeszkoda – ogromna suma pieniędzy.

Nasza placówka chce pomóc Julii i jej mamie spełnić ich największe marzenie, dlatego zorganizowaliśmy festyn charytatywny, który odbędzie się 24 kwietnia w naszym Zespole Szkół Katolickich przy ulicy Transportowej 2. Przygotowaliśmy moc atrakcji zarówno dla małych jak i tych trochę większych. Zarezerwujcie sobie niedzielne popołudnie od godz. 15.00 i przyjdźcie tłumnie. Weźcie ze sobą rodzinę, znajomych i otwarte serca.

W programie m.in.
– występy dzieci,
– loteria fantowa,
– kiermasz ciast oraz kiermasz książek,
– zawody szachowe,
– animacje dla dzieci,
– malowanie twarzy,
– gry planszowe z Pomysłową Kredką,
– tańce dla dzieci z grupą PAARO,
– oraz wiele innych nie tylko dla dzieci.

Do zobaczenia!