• Zakończenie Roku Szkolnego 2017/18

21 czerwca po południu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą w intencji całej społeczność szkolnej, a szczególnie w intencji uczniów i rodziców klas VI i VII. Podczas uroczystej akademii, pani Dyrektor wręczyła nagrody i świadectwa wyróżnionym uczniom. W krótkim wystąpieniu pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom i uczniom za pracę w tym roku szkolnym oraz życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji. Podziękowania i kwiaty, za cały rok pracy, na ręce pani Dyrektor złożyli: przedstawiciel Rady Rodziców, przedstawiciel Katolickiego Stowarzyszenia Ezechiaszoraz wdzięczni uczniowie.  Na koniec uczniowie klasy VII zaprezentowali krótkie pełne humoru przedstawienie pt. „ Już za parę dni wakacje” i podziękowali nauczycielom wręczając kwiaty i laurki. Później wszyscy uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie zostały wręczone świadectwa i dyplomy.