• Zakończenie roku szkolnego 2016/17

22 czerwca po południu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Z tej okazji uczestniczyliśmy w dziękczynnej Mszy Św. w intencji całej społeczność szkolnej, a szczególnie w intencji uczniów klasy III, którzy w tym roku przyjęli I Komunię Świętą.

Następnie przeszliśmy do szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia, podczas której pani Dyrektor wręczyła nagrody i świadectwa wyróżnionym uczniom. W krótkim wystąpieniu pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom i uczniom za pracę w tym roku szkolnym oraz życzyła wszystkim słonecznych i  radosnych wakacji.

Podziękowania za trudną i owocną pracę na ręce pani Dyrektor złożył przedstawiciel Rady Rodziców.  Na koniec wystąpili uczniowie klasy VI prezentując krótkie przedstawienie pt. „ Jeden dzień z życia szkoły” i podziękowali nauczycielom wręczając „słodkie” laurki.

Później wszyscy uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie zostały wręczone świadectwa i dyplomy. Tego dnia słowom podziękowań i uznania oraz szczerym uśmiechom nie było końca.