• Spotkanie opłatkowe i jasełka

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 19 XII 2014 r., w szkole przy ul. Transportowej 2 odbyło się spotkanie opłatkowe. Uroczystość zgromadziła przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców, dziadków oraz przyjaciół naszej Szkoły i Przedszkola. Spotkanie oczywiście nie mogło obyć się bez Jasełek przygotowanych przez dzieci z koła teatralnego. Choć w tym roku nie miały tradycyjnej formy, wzbudziły duże zainteresowanie i uznanie widowni. Wiele radości przyniosły także występy naszych przedszkolaków przebranych za anioły, pastuszków i mędrców, które wykonały taniec do kolędy „Przychodzimy do stajenki”. Po występach dzieci przyszedł czas na krótkie słowo wygłoszone przez k. kanonika T. Żdanuka, przyjaciela naszej Szkoły oraz słowo  i życzenia p. Dyrektor. Następnie wśród śpiewu kolęd, łamiąc się opłatkiem, wszyscy uczestnicy spotkania złożyli sobie świąteczne życzenia, by każdy zrobił w sercu miejsce na narodziny Boga – Człowieka. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów kl. III i IV przypominający rodzinne, świąteczne biesiadowanie – nieodłączny element każdych świąt.