• Obchody 20 - lecia Katolickiej Szkoły Podstawowej

Obchody 20 – lecia istnienia Katolickiej Szkoły Podstawowej rozpoczęły się Mszą św. w kościele pw. św. Karola Boromeusza. Mszy św. przewodniczył Bp Henryk Ciereszko. Homilię wygłosił ks. kanonik Tadeusz Żdanuk. Podczas Mszy św. został poświęcony sztandar szkoły. Swoje ślubowanie złożyli uczniowie i nauczyciele.

Po Mszy św. uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście udali się do siedziby szkoły, gdzie po występach klasy I odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły. W obchodach 20 – lecia uczestniczyły również dzieci z Katolickiego Przedszkola, które wykonały „Taniec z kapeluszami”. Uroczystą akademię przygotowały klasy IV-VI pod kierunkiem p. T. Bułach i i p. D. Malesińskiej. Uroczystość uświetniły utwory muzyczne wykonane przez p. G. Kowalczuk. Po części artystycznej nastąpiły wystąpienia pani Dyrektor Marzanny Oniśko i zaproszonych gości. Mieliśmy również okazje obejrzeć krótki film o naszej szkole. Z tak miłej okazji nie zabrakło również jubileuszowego tortu.