logo
  • Kadra pedagogiczna

                

    Marzanna Maria Oniśko - Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich

    Dba o wspaniałą atmosferę i warunki, które zapewniają dzieciom właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Jest zawsze uśmiechnięta i radosna. Chętnie służy pomocą dzieciom i rodzicom.

    Kadra w Katolickim Przedszkolu:

    Pani Justyna

    Wychowawczyni grupy Motylki. Pomaga najmłodszym dzieciom wejść w życie przedszkolne. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.  

    Pani Paulina

    Wychowawczyni grupy Motylki. Razem z nią maluchy poznają wspaniałe zabawy. Prowadzi zajęcia z rytmiki, dając poznać naszym przedszkolakom wspaniały świat muzyki i śpiewu.

    Pani Dorota S.

    Wychowawczyni grupy Żabki. Towarzyszy młodszym przedszkolakom w poznawaniu otaczającego świata. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.

    Pani Agnieszka

    Jest wychowawczynią grupy Żabki. Wspólnie z młodszymi przedszkolakami odkrywa to, co nowe i nieznane. Uczy samodzielności i dbania o kulturę prozdrowotną.                  

    Pani Dorota M.

    Wychowawczyni grupy Pszczółki. Razem ze starszymi przedszkolakami poznaje fascynujący świat, w którym żyjemy. Pomaga rozwijać dziecięcą kreatywność, pomysłowość i wyobraźnię poprzez prowadzenie ciekawych zajęć.

    Pani Ala

    Pomoc nauczyciela w grupie Motylki. Pomaga najmłodszym przedszkolakom, aby czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Niezbędna przy posiłkach, leżakowaniu i przytulaniu dzieci.

    Pani Kasia

    Pomoc nauczyciela w grupie Żabki. Pomaga w codziennej opiece nad młodszymi przedszkolakami. Troszczy się o każdego, razem śpiewa i się bawi.

    Pani Kinga

    Pomoc nauczyciela w grupie Pszczółki. Zawsze obecna, chętnie pomaga każdemu, gdy potrzebna pomocna dłoń. Czuwa and samodzielnością starszych przedszkolaków.