• Jasełka 2018

W piątek  17 grudnia 2018r. w naszej szkole z bożenarodzeniowym przesłaniem wystąpili uczniowie klasy VIII, IV, V , VI, VII, prezentując na scenie jasełka oraz przepiękne kolędy i pastorałki. W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej dekoracji  nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i dzieci i bardzo dużo aniołów.

Z wizytą do nowonarodzonego Jezuska przybyły aniołki z grupy Pszczólki i Gwiazdeczki naszego przedszkola. Dzieci odtańczyły taniec i pięknie  zaśpiewały Jezuskowi.
    Kiedy artystyczna część dobiegła końca, zgodnie z wigilijną tradycją został odczytany fragment ewangelii o narodzeniu Chrystusa i cała społeczność szkoły podzieliła się opłatkiem składając sobie Bożonarodzeniowe  życzenia. Życzenia dla rodziców, nauczycieli i uczniów złożyła również Pani dyrektor oraz zaproszeni goście. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców klasy IV. Spotkanie przebiegło w miłej przedświątecznej atmosferze.