• Informacje bieżące

Serdecznie zapraszamy rodziców grupy "Motylki" i "Gwiazdki" na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka", która odbędzie się:

-grupa "Gwiazdki" - 24 października o godz. 15.00 - ul. Transportowa 2

-grupa "Motylki" - 25 października o godz. 15.30 - ul. Sitarska 25

Z radością informujemy, iż od 1 września 2017 r. uruchamiamy 2 NOWE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLA  przy ul. Transportowej 2, w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej (os. Nowe Miasto).

Przedszkole działa na zasadach Programu Przedszkole za 1 zł  (Rodzice ponoszą odpłatność na zasadach jak dla przedszkoli publicznych). Rekrutację prowadzi Urząd Miasta - Wydział Edukacji w Białymstoku. (ul. Legionowa 7)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem:

·         przy ul. Sitarskiej 25 – tel. (85) 652-31-83 (oprócz 01.08 - 25.08.2017r.)

·         przy ul. Transportowej 2 – tel. (85) 674-76-77 (oprócz 17.07 – 31.07.2017r.)

www.szkolabudujemyludzi.pl

Do końca sierpnia mogą się rekrutować tylko osoby, które nie dostały się do Przedszkoli w rekrutacji miejskiej. Pozostałych prosimy o zgłoszenia 31.08.2017r. Obecnie chętnych zapisujemy na listę.

Zapraszamy!

Dni otwarte dla nowych dzieci w Katolickim Przedszkolu przy ul. Sitarskiej 25 odbędą się 30 i 31 sierpnia w godz. 15.30 -18.00. Zapraszamy.

Informujemy, iż sekretariat Katolickiego Przedszkola będzie nieczynny w dniach od 10-14 lipca 2017r. oraz w dniach od 1 do 25 sierpnia 2017r. (przerwa urlopowa)

W sprawach pilnych prosimy o kontakt z sekretariatem przy ul. Transportowej 2 tel. 85 674 76 77.

DRODZY RODZICE!

Chcemy przekazać kilka informacji:

1.   Bezpłatne godziny pracy przedszkola zostały ustalone na: 8.00-13.00.

2. Opłata za wyżywienie w październiku wnosi 5zł x 21 dni czyli 105zł  do 10 - tego każdego miesiąca;

„Opłata Stała” jest wyliczana indywidualnie, poza godzinami bezpłatnymi, (tj. od 8.00 do 13.00), za każdą rozpoczętą godzinę wnosimy opłatę 1zł. Należy policzyć ilość godzin deklarowanych dziennie x 1 zł razy 22 dni czy np. dziecko przebywa od 7.00 do 16.00 – opłata będzie wynosić: 4 x 22dni = 88zł. (1 godz. rano + 3 godz. od 13.00 - 16.00 = 4). Osoby uprawnione do zniżek muszą udokumentować uprawnienia zgodnie z umową. Opłaty wnosimy na konto lub w Sekretariacie do 10 danego miesiąca. Nieobecności i wszystkie godziny są rozliczane po zakończonym miesiącu. Nieobecność dziecka należy zgłosić do godz. 15.00 poprzedniego dnia. W innym wypadku stawka za wyżywienie będzie naliczana normalnie.

3. Przy wprowadzaniu dziecka do Grupy należy wpisać godzinę przyprowadzenia dziecka wraz z podpisem a przy wyjściu wpisać godzinę odbioru i złożyć podpis. Jest to bardzo ważne do rozliczenia godzin i stanowi dokument prosimy bardzo tego pilnować. W przypadku braku wpisu będą naliczane godziny.

4. Prosimy rodziców, aby nie wchodzili do sal, ale rozstawali się z dzieckiem przy drzwiach. (W przypadku brzydkiej pogody nakładamy ochraniacze – z pudełka przy „KUBUSIU PUCHATKU” przed schodami na piętro).

5. Wózek lub fotelik można zostawiać w Szatni II – drugie drzwi po prawej stronie od wejścia. Jadłospis i Ramowy Plan dnia – na tablicy w szatni.

Katolickie Przedszkole im. ks.F. Blachnickiego w Białymstoku bierze udział w konkursie "Przedszkole za 1 zł" od września bieżącego roku do końca sierpnia 2020 roku, w związku z czym opłaty za przedszkole wynoszą tak samo jak w przypadku przedszkoli samorządowych.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca w naszym Przedszkolu!

Serdecznie zapraszamy!