• Imieniny św. Mikołaja

6 grudnia 2017 roku był w naszej szkole dniem wyjątkowym. W nasze progi zawitał Święty Mikołaj. Ale dzieci z kl. I-III i przedszkolaki z „Gwiazdek” musiały uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać, zanim odwiedzi je ten niezwykły gość. Klasa III, aby umilić wszystkim czekanie, przygotowała przedstawienie. Młodzi aktorzy wcielili się w role babci i jej wnuków. Dzieci recytowały wiersze i pięknie śpiewały piosenki. Nagle podczas występów, wkroczył Święty Mikołaj. Miał ze sobą worki pełne prezentów. W darze przedszkolaki i uczniowie z kl. I zaśpiewali Mikołajowi piosenki. Na szczęście okazało się, że w szkole i w przedszkolu uczą się same grzeczne dzieci, dlatego też wszyscy otrzymali piękne prezenty. Święty Mikołaj pamiętał także o nauczycielach. Dzień Świętego Mikołaja, był naprawdę wspaniałym dniem!