• Dzień Wdzięczności Rodzicom w KSP

Dzień Wdzięczności Rodzicom to jeden z najpiękniejszych dni w roku szkolnym. Z tej okazji 6 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca święto, które na stałe wpisało się w kalendarz uroczystości szkolnych. „Z serca dziękujemy” to hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia Wdzięczności Rodzicom. Jak co roku w przygotowanie uroczystości zaangażowała się cała społeczność uczniowska. Pod okiem nauczycieli uczniowie przygotowali krótkie występy. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, dzieci wierszem i piosenką okazały swoim rodzicom miłość i szacunek. Na zakończenie pojawił się nawet „Polonez Ogińskiego”, do którego w przepięknych strojach zatańczyli uczniowie klasy III.  Rodzice byli wzruszeni i dumni ze swoich pociech. Ich troska i trud wkładany w wychowanie dzieci został w pełni wynagrodzony. Jak co roku, nie zabrakło także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców uczniów klas IV-VI. Wszyscy wspaniale się bawili i z pewnością miło będą wspominać ten dzień.