• Dzień Talentów

22 marca 2019  roku w naszej szkole zorganizowany był Dzień Talentów. Odwiedzili nas wyjątkowi goście: pani Monika, która opowiedziała nam o swojej pracy – pasji, czyli prowadzeniu pracowni ceramicznej, w której prowadzi warsztaty oraz sprzedaje swoje wyroby ceramiczne. Dowiedzieliśmy się i zobaczyliśmy z czego i jak powstają np. kubki, aniołki. Drugim gościem był  pan Krzysztof, student, który zajmuje się grafiką. Pokazał jak tworzy się animację do kreskówki.

Następnie uczniowie wszystkich klas prezentowali swoje umiejętności wokalne, konstruktorskie, taneczne, muzyczne...  Dzień Talentów pokazał nam, jak wiele wyjątkowych osób uczy się w naszej szkole i jakimi ciekawymi rzeczami się one interesują.