• Dzień Talentów

21 marca 2017 roku w naszej szkole zorganizowany został Dzień Talentów. W tym dniu odwiedzili nas wyjątkowi goście: pan Edward, dziadek dwóch naszych uczniów, który opowiedział nam o swojej pracy – pasji, czyli trenowaniu młodych piłkarzy. Swoją pracę zaczął w Jagiellonii jako trener juniorów, potem przez wiele lat prowadził drużynę siatkarską w szkole, w której był nauczycielem. Drugim gościem był  pan Leszek, absolwent Zespołu Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku w klasie puzonu, który od 2006 roku jest artystą Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej. W bardzo atrakcyjny sposób opowiedział nam, jak wygląda jego praca i zaśpiewał kilka utworów, prezentując swój niesamowity głos.

Potem przyszedł czas, by swoje umiejętności wokalne, konstruktorskie, taneczne, muzyczne i wiele innych zaprezentowali wszyscy chętni uczniowie.

Dzień Talentów potwierdził tylko to, jak wiele wyjątkowych osób uczy się w naszej szkole oraz stał się okazją do podziwiania ich obdarowań i umiejętności.