• Dzień Patrona

20. 06. 2017 r. obchodziliśmy w szkole doroczną uroczystość Dnia Patrona. Świętowanie rozpoczęło się Mszą Świętą prymicyjną ks. Jakuba Targońskiego – absolwenta naszej szkoły. Był to czas wdzięczności Bogu, radości i wzruszeń. Dużo radości sprawił nam także drugi Gość – ks. Jacek Tomkiel, przez lata związany z Ruchem Światło – Życie, który w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób opowiadał nam o osobie naszego Patrona ks. Franciszka Blachnickiego oraz o ciekawostkach z życia „oazowicza”, a wszystko to przeplatał pięknie wykonanymi oazowymi pieśniami, do śpiewania których byliśmy zaproszeni także my. Tego dnia nie zabrakło też gry plenerowej – podchodów oraz wspólnych integracyjnych zabaw – integralnej części oazowego dnia. Ten uroczysty dzień był też dobrą okazją do wręczenia przez panią Dyrektor uczniom nagród i wyróżnień za udział w konkursach.