Dzień Babci i Dziadka 2019
    Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole na stałe wpisany jest w kalendarz imprez szkolnych i obchodzony jest co roku bardzo uroczyście. I chociaż za oknem zima, mróz i mnóstwo śniegu jest to jeden z najcieplejszych dni w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość. W tym roku nasze świętowanie odbyło się 17 stycznia.  Mimo śnieżnej pogody Babcie i Dziadkowie przybyli tłumnie, aby wspólnie świętować z uczniami klasy I i II.
    Każda klas przygotowała program artystyczny. Były to wiersze, piosenki i inscenizacje związane tematycznie z tym świętem. W ten sposób uczniowie mogli wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie i miłość.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków. Po występach goście zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.
    Była też wspólna zabawa, gry i konkursy, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali własnoręcznie zrobionymi przez wnuków upominkami.