• Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszej Szkoły?

• Jeżeli oczekujesz wyłącznie najwyższego poziomu nauczania w mieście, to NIE jest ta szkoła. Zależy nam w równym stopniu na przekazaniu wiedzy i umiejętności naszym wychowankom, jak i wychowaniu ich w duchu wartości chrześcijańskich.

Z drugiej strony możemy Cię zapewnić, że absolwenci naszej Szkoły od wielu lat osiągają jedne z najlepszych wyników w sprawdzianie końcowym klas VI w naszym mieście i województwie.

• Czy chcesz aby Szkoła, którą wybierzesz swojemu dziecku wychowywała je zgodnie z chrześcijańskimi wartościami, to jest to TA szkoła, której szukasz.

Uważamy, że dobrobyt społeczeństwa i ład społeczny mogą być zbudowane jedynie na chrześcijańskich wartościach, zaś bycie zaradnym życiowo nie musi się wiązać z krętactwem i oszustwem.

• Czy zależy ci na tym żeby Twoje dziecko mogło się wszechstronnie rozwijać, zarówno w sferze duchowej, psychicznej, fizycznej, jak i społecznej to z całą pewnością TA szkoła może mu w tym znacząco pomóc.

Wierzymy, że ludzie zdrowi, zintegrowani wewnętrznie są w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom współczesnego świata. Są w stanie się uczyć i stawać się liderami społecznymi.

• Jeżeli szukasz szkoły, która da możliwość realizacji zainteresowań Twojemu dziecku, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wiele z nich może zrealizować w naszej Szkole.

• Jeżeli sądzisz że szkoła prywatna jest droga, to przekonaj się sam, jest tańsza niż myślisz!

• Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko jest darem od Boga Najwyższego, a Tobie jako Rodzicowi (nie państwu, nie urzędnikom) została powierzona troska i odpowiedzialność o jego dobro i rozwój, to my jako Szkoła w tej misji chętnie Ciebie wesprzemy.