• Dlaczego warto posłać swoje dziecko do naszego Przedszkola?

• Rodzinna atmosfera

Wierzymy, że Przedszkole jest naturalnym przedłużeniem rodziny. Jest oparte na tzw. systemie rodzinkowym, w którym młodsze dzieci uczą się od starszych, zaś starsze uczą się troski o innych.

• Wykwalifikowana, kochająca dzieci kadra pedagogiczna

W Przedszkolu zatrudnione są osoby nie tylko wykwalifikowane, ale co ważniejsze kochające dzieci, nawet jeżeli są one trudne.

• Tradycyjne wartości

Możecie być pewni, że Wasze dzieci będą wychowane w duchu - drogich sercu św. Jana Pawła II - wartości chrześcijańskich. Jesteśmy otwarci nowe rzeczy w naukach pedagogicznych i psychologii, ale też wierzymy, że nie wszystko to co jest nowe w trendach światowych i europejskich jest dobre dla dzieci.

• Znakomite warunki lokalowe i lokalizacyjne

W roku 2014 ukończyliśmy gruntowny remont budynku przy ul. Sitarskiej 25. Obiekt posiada bezpłatny parking, zaś po modernizacji ul. Sitarskiej dojazd do niego stanie się łatwy z każdego kierunku.